Διακρίσεις αθλητών ΣΧΟΒ στους πανελλήνιους προκριματικούς αγώνες παίδων- κορασίδων

Στους πρώτους πανελλήνιους  προκριματικούς αγώνες παίδων- κορασίδων που έγιναν στον Παρνασσό, είχαμε επιτυχίες για τον ΣΧΟ Βέροιας. Συγκεκριμένα η αθλήτρια Γιώτα Καρατζά κατέκτησε την 2η θέση (αργυρό μετάλλιο) στο αγώνισμα της γιγαντιαίας τεχνικής κατάβασης και την 5η θέση (δίπλωμα) στο αγώνισμα της τεχνικής κατάβασης, στα ίδια αγωνίσματα ο αθλητής του συλλόγου Διαμαντής –Ραφαήλ Παρίσης, κατέκτησε την 7η και την 4η θέση (δίπλωμα). Η  κατάταξη των υπόλοιπων ήταν , Αντωνία Ιωσηφίδου 22η και 13η , Αμαρυλίς  Ηλιάδου 16η , Μάριος Γιάγκογλου 16ος , Χρήστος Νούλας 25ος, Δημήτρης Σοφόπουλος 25ος.
Στους δεύτερους πανελλήνιους  προκριματικούς αγώνες παίδων- κορασίδων που έγιναν στην Φλώρινα, είχαμε τον Κώστα Ψωμιάδη στην 6η θέση (δίπλωμα) ,της γιγαντιαίας τεχνικής κατάβασης και στην 15η, τον Διαμαντή-Ραφαήλ Παρίση στην 16η θέση, Μάριος Γιάγκογλου 31ος , Κυριάκος Παπαδόπουλος 34ος , Χρήστος Νούλας 38ος . Στις αθλήτριες η Γιώτα Καρατζά 9η , Αναστασία Ζουμπόδη 13η ,Τριανταφυλιά Παντελίδου 20η και Ολυμπία Σπανίδου 21η.