Υπέροχος Σμόλικας. από sxoverias | Ιαν 22, 2009 | Γενικά | 0 Σχόλια Με τις καλύτερες δυνατές καιρικές συνθήκες έγινε η ανάβαση στην κορυφή Καπετάν Τσεκούρα, 2.256μ. Περισσότερα στοιχεία για την ανάβαση σύντομα, από τον ορειβάτη Α.Α. Για την ώρα δείτε εικόνες από την εξόρμηση … Στo ξεκίνημα ... Φτάσαμε ... Φυσάει, αλλά άξιζε τον κόπο ... Οι fotos από τον Γ.Γ. Υποβολή Σχολίου Ακύρωση απάντησης Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο Όνομα * Email * Ιστότοπος