ΕΝΑΡΞΗ ΣΧΟΛΗΣ ΑΝΑΡΡΙΧΗΣΗΣ ΒΡΑΧΟΥ από moseradmin | Νοέ 9, 2016 | Εκδηλώσεις | 0 Σχόλια Ξεκινάνει σήμερα 09/11/2016 η σχολή αρχαρίων αναρρίχησης με την πρώτη συγκέντρωση. Τα θεωρικά μαθήματα θα πραγματοποιούνται στα γραφεία του Συλλόγου στα Ασώματα, Τετάρτες στις 20:00. Τα γραφεία του ΣΧΟΒ στο κοινοτικό κατάστημα Ασωμάτων Υποβολή Σχολίου Ακύρωση απάντησης Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο Όνομα * Email * Ιστότοπος